Αυτό το γκρούπ δεν προάγει ούτε υποστηρίζει τον ναζισμό, φασισμό, κομμουνισμό, ρατσισμό, σεξισμό ή κάτι που έρχεται σε αντίθεση με τα ανθρώπινα δικαιώματα. Αναρτήσεις ή αποσπάσματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν ΜΟΝΟ για λόγους ιστορικής αναπαράστασης.

This group does not promote nor support Nazism, Facism, Communism, Racism, Sexism or anything that goes against human rights. Depictions or postings of such things may be used ONLY for historical purposes or references.
Αυτό το γκρούπ δεν προάγει ούτε υποστηρίζει τον ναζισμό, φασισμό, κομμουνισμό, ρατσισμό, σεξισμό ή κάτι που έρχεται σε αντίθεση με τα ανθρώπινα δικαιώματα. Αναρτήσεις ή αποσπάσματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν ΜΟΝΟ για λόγους ιστορικής αναπαράστασης.

This group does not promote nor support Nazism, Facism, Communism, Racism, Sexism or anything that goes against human rights. Depictions or postings of such things may be used ONLY for historical purposes or references.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΚαλώς σας βρήκα! Iveha8Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλώς σας βρήκα!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Kimwnas




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2014

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΠεμ Φεβ 20, 2014 10:51 am

Καλησπέρα στην παρέα!!

Είμαι ο Κίμωνας και είμαι λάτρης της ιστορίας και δή του Β'ΠΠ με ένα κομμάτι της ακαδημαικής μου έρευνας αφιερωμένο σε αυτόν.
Σχετικά καινούργιος στο airsoft ξεκίνησα απο μοντέρνο και σκέφτομαι κάποια στιγμή στο (σχετικά κοντινό) μέλλον να φτιάξω και ένα loadout που να προσομοιώνει κάποια παράταξη του Β'ΠΠ (ακόμα ποιά δεν έχω αποφασίσει/σκεφτεί).

Οπότε θα με έχετε εδώ-τριγύρω για να "μαθαίνω" τα κόλπα στην αρχή και ελπίζω αργότερα για να συμμετέχω ενεργά!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

Κίμωνας

υ.γ. είμαι επίσης και υποψήφιος συνεργάτης της Σ.Ι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αpostolis95

Αpostolis95


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 04/08/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΠεμ Φεβ 20, 2014 11:32 am

Kαλώς ήρθες φίλε!Θα χαρούμε να σε βοηθήσουμε να ξεκινήσεις!Ανυπομονούμε να σε γνωρίσουμε και από κοντά! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grenadier

grenadier


Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 54
Τόπος : KRIM

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΠαρ Φεβ 21, 2014 7:30 am

Καλώς ήλθες Κίμωνα (ωραίο και ιστορικό όνομα!!) ότι χρειαστείς στην διάθεσή σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giokrik

giokrik


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΠαρ Φεβ 21, 2014 9:23 am

Καλώς ήλθες!
Δές τι σε ενδιαφέρει κι ό,τι χρειαστείς μη διστάσεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kimwnas




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2014

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΠαρ Φεβ 21, 2014 8:24 pm

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!

θα κανονίσω μέσα στον Μάρτιο να παρευρεθώ (ως παρατηρητής) σε κάποιο απο τα παιχνίδια που θα κανονίσετε, ώστε να σας γνωρίσω και να τα πούμε απο κοντά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MinoanGR

MinoanGR


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2012
Ηλικία : 52
Τόπος : Κατεχόμενη Ελλάς

Καλώς σας βρήκα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα!   Καλώς σας βρήκα! Icon_minitimeΠαρ Φεβ 28, 2014 11:40 pm

Καλώς όρισες φίλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.wix.com/minoanGR/minoangr
 
Καλώς σας βρήκα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» καλως σας βρηκα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ-
Μετάβαση σε: