Αυτό το γκρούπ δεν προάγει ούτε υποστηρίζει τον ναζισμό, φασισμό, κομμουνισμό, ρατσισμό, σεξισμό ή κάτι που έρχεται σε αντίθεση με τα ανθρώπινα δικαιώματα. Αναρτήσεις ή αποσπάσματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν ΜΟΝΟ για λόγους ιστορικής αναπαράστασης.

This group does not promote nor support Nazism, Facism, Communism, Racism, Sexism or anything that goes against human rights. Depictions or postings of such things may be used ONLY for historical purposes or references.
Αυτό το γκρούπ δεν προάγει ούτε υποστηρίζει τον ναζισμό, φασισμό, κομμουνισμό, ρατσισμό, σεξισμό ή κάτι που έρχεται σε αντίθεση με τα ανθρώπινα δικαιώματα. Αναρτήσεις ή αποσπάσματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν ΜΟΝΟ για λόγους ιστορικής αναπαράστασης.

This group does not promote nor support Nazism, Facism, Communism, Racism, Sexism or anything that goes against human rights. Depictions or postings of such things may be used ONLY for historical purposes or references.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΓιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Iveha8Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....

Πήγαινε κάτω 
+2
OTTO-NISFA
giokrik
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giokrik

giokrik


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....   Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 11, 2013 8:25 am

Τελικά η ρίζα για κάθε "κουσούρι" βρίσκεται στα παιδικά χρόνια!


Απο αυτά νομίζω οτι το "έπαθα"!


Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... IMG_4842small_zpse491e383

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Matchb-8th-Army_zpsa29e96b2

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Mboxafkor78_zpsf6742fad

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... MBXP5009Box_zpsca797025
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OTTO-NISFA

OTTO-NISFA


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2013

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....   Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 11, 2013 8:36 am

Ναι ρε μαγκα πωωωωω τι μου θυμισες τωρα!!!Δεν υπαρχει αμφιβολια απο αυτα ξεκινησαν ολα!Τα καλυτερα μου παιχνιδια ηταν και ηταν πολλα απο αυτα!Ακομα τα εχω φυλαγμενα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
red-devil

red-devil


Αριθμός μηνυμάτων : 207
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....   Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 11, 2013 8:52 am

Αυτά, τα πλαστικά μοντέλα αεροπλάνων της Matchbox και τα περιοδικά Μάχη, Κράνος, Τάνκς, Πόλεμος, Εφοδος.... Ωραία χρόνια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Phalanx

Phalanx


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2012

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....   Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Icon_minitimeΔευ Ιουλ 15, 2013 9:15 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OTTO-NISFA

OTTO-NISFA


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2013

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....   Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16, 2013 1:15 am

Πωπω φιλε Phalanx τα εχω ολα αυτα,ακομα φυλαγμενα και εχω πατησει τα 37!!!Φαντασου τι ζημια ειχα,ειχαμε παθει και πως τα φερνει η ζωη ωστε αυτοι οι πλαστικοι ηρωες που παιζαμε παιδια να παρουν σαρκα και οστα απο εμας τους ιδιους τωρα!!!Δεν υπαρχει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giokrik

giokrik


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....   Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16, 2013 3:03 am

Μπράβο Κώστα!
Τώρα θυμήθηκα οτι είχα και τους Κομμάντος με τη βάρκα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimelos

Jimelos


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2012
Ηλικία : 36
Τόπος : Piraias

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....   Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16, 2013 8:12 am

Θελω τους Ελληνες !!!!!!!!!!!!!!πωπωπωπω τελεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/dimitris.jimelos
grenadier

grenadier


Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 54
Τόπος : KRIM

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....   Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 24, 2013 10:48 am

giokrik έγραψε:
Τελικά η ρίζα για κάθε "κουσούρι" βρίσκεται στα παιδικά χρόνια! 
Απο αυτά νομίζω οτι το "έπαθα"!


Ναι γιατρέ μου, είμαι κι εγώ πλέον πεπεισμένος ότι από αυτά την πάθαμε. Μαζί με τα αεροπλανάκια της Matchbox, τα αρματάκια της Airfix και όλα τα "ΤΑΝΚΣ", "ΚΡΑΝΟΣ" "ΜΑΧΗ", "ΕΦΟΔΟΣ" κλπ που ανέφερε κι ο Θοδωρής

Γι'αυτό ακριβώς τον λόγο και η Airfix εις έδειξη αναγνώρισης σε έκανε εξώφυλλο!!  Exclamation Exclamation  Shocked Shocked 

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Afx02701

  

 




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
red-devil

red-devil


Αριθμός μηνυμάτων : 207
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....   Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 24, 2013 12:28 pm

Καλό χαχαχαχα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giokrik

giokrik


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....   Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 25, 2013 1:44 am

affraid affraid affraid
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Phalanx

Phalanx


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2012

Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....   Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα.... Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 25, 2013 10:01 am

στο επόμενο παιχνίδι να φέρει ο καθένας και τα στρατιωτάκια του.
να γίνει και καμία ανταλλαγή  Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γιατί κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ-
Μετάβαση σε: