Αυτό το γκρούπ δεν προάγει ούτε υποστηρίζει τον ναζισμό, φασισμό, κομμουνισμό, ρατσισμό, σεξισμό ή κάτι που έρχεται σε αντίθεση με τα ανθρώπινα δικαιώματα. Αναρτήσεις ή αποσπάσματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν ΜΟΝΟ για λόγους ιστορικής αναπαράστασης.

This group does not promote nor support Nazism, Facism, Communism, Racism, Sexism or anything that goes against human rights. Depictions or postings of such things may be used ONLY for historical purposes or references.
Αυτό το γκρούπ δεν προάγει ούτε υποστηρίζει τον ναζισμό, φασισμό, κομμουνισμό, ρατσισμό, σεξισμό ή κάτι που έρχεται σε αντίθεση με τα ανθρώπινα δικαιώματα. Αναρτήσεις ή αποσπάσματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν ΜΟΝΟ για λόγους ιστορικής αναπαράστασης.

This group does not promote nor support Nazism, Facism, Communism, Racism, Sexism or anything that goes against human rights. Depictions or postings of such things may be used ONLY for historical purposes or references.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΚαλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Iveha8Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλωσόρισμα!

Πήγαινε κάτω 
+17
dulas
Captain Hook
MinoanGR
Phalanx
giokrik
Solid Snake
Ekdromos
ww2
grenadier
Nacho
red-devil
Steve00
BESTMAN
Ε.Ο.Ε.Α
Niner
Splinter-B
Admin
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Splinter-B

Splinter-B


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Τόπος : Ζω σε αντίσκηνο

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 12:41 am

Καλώς μας ήρθες! Smile
Υπάρχει πολλή γνώση για όλα τα θέματα σ'αυτό το φόρουμ και πολλοί φίλοι (καθώς κι εγώ, αν και "Γερμανός") μπορούμε να βοηθήσουμε σε ότι χρειαστείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.adventuregear.gr
MinoanGR

MinoanGR


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2012
Ηλικία : 52
Τόπος : Κατεχόμενη Ελλάς

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 1:07 am

Φίλε καλώς όρισες. Και εσυ US βλέπω. Τελικά μου φαίνεται χρειαζόμαστε νέους Γερμανούς αρχιζουμε σιγά σιγά να αποτελούμε μειοψηφία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.wix.com/minoanGR/minoangr
giokrik

giokrik


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 1:10 am

Καλώς ήλθες φίλε μου! Very Happy
Ρίξε μια ματιά στις αντίστοιχες υποενότητες, κάνε τις ερωτήσεις σου για οτιδήποτε χωρίς ντροπές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grenadier

grenadier


Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2012
Ηλικία : 54
Τόπος : KRIM

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 1:44 am

Φίλε VetMan καλώς ήλθες. Όπου μπορούμε να βοηθήσουμε μην διστάσεις ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VetMan




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2012

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 2:58 am

Σας ευχαριστώ θερμά όλους για το καλωσόρισμα.

Η πρώτη μου ερώτηση είναι πού να κοιτάξω για να αποκτήσω στολή US;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MinoanGR

MinoanGR


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2012
Ηλικία : 52
Τόπος : Κατεχόμενη Ελλάς

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 3:49 am

Εγώ θα σου προτείνω το www.adventuregear.gr του φίλου μας Γιάννη. Ρώτησε τον για ότι θέλεις, θα σε βοηθήσει για όποια στολή θέλεις. Εν συνεχεία υπάρχουν αρκετά καταστήματα ww2 και στο διαδύκτιο..... ενα μικρό search αρκεί.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.wix.com/minoanGR/minoangr
VetMan




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2012

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 3:57 am

MinoanGR έγραψε:
Εγώ θα σου προτείνω το adventuregear του φίλου μας Γιάννη. Ρώτησε τον για ότι θέλεις, θα σε βοηθήσει για όποια στολή θέλεις. Εν συνεχεία υπάρχουν αρκετά καταστήματα ww2 και στο διαδύκτιο..... ενα μικρό search αρκεί.....

Ευχαριστώ πολύ φίλε ΜinoanGR, το κατάστημα το είχα υπόψιν μου και αφού είναι μέλους του φόρουμ ακόμα καλύτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Niner

Niner


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Τόπος : Athens-GREECE

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 11:04 am

Καλώς όρισες στην παρέα μας VetMan! Ευχαρίστως να σε βοηθήσουμε σε ότι απορία έχεις σχετικά με τις στολές που σε ενδιαφέρουν. Επι τη ευκαιρία να σε ρωτήσω, θα φτιάξεις στολή για να παίζεις στα παιχνίδια μαζί μας ή απλά θα συμμετέχεις στις εμφανίσεις της κοινότητας ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VetMan




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2012

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 10:52 pm

Φίλε Niner σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.Φυσικά και με ενδιαφέρει να συμμετέχω στα παιχνίδια όταν φτάσω στο επίπεδο του εξοπλισμού που απαιτείται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Splinter-B

Splinter-B


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Τόπος : Ζω σε αντίσκηνο

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 14, 2012 4:06 am

VetMan έγραψε:
Φίλε Niner σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.Φυσικά και με ενδιαφέρει να συμμετέχω στα παιχνίδια όταν φτάσω στο επίπεδο του εξοπλισμού που απαιτείται!

Τρελλό RESPECT!! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.adventuregear.gr
giokrik

giokrik


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 14, 2012 5:03 am

Splinter-B έγραψε:
VetMan έγραψε:
Φίλε Niner σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.Φυσικά και με ενδιαφέρει να συμμετέχω στα παιχνίδια όταν φτάσω στο επίπεδο του εξοπλισμού που απαιτείται!

Τρελλό RESPECT!! Cool
+1 cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 06, 2013 8:15 am

Admin έγραψε:



ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ AIRSOFT ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΟΥ ΒΠΠ.ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ AIRSOFT CENTER ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΟΠΛΟ ΓΙΑ AIRSOFT.MOY EIΠΑΝ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΣΑΣ!ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΒΠΠ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ;ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΝΤΑΧΘΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giokrik

giokrik


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 06, 2013 9:16 am

Καλωσήλθες λοιπόν κι εδω! Smile
Καλό διάβασμα κι όπου έχεις απορίες μην διστάσεις να ρωτήσεις!



ΥΓ. Θερμή παράκληση μην γράφεις με κεφαλαία και bold γιατί εκλαμβάνεται οτι φωνάζεις Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 06, 2013 10:04 am

απο την χαρα του ειναι γωργο ... καλη χρονια φιλε μου κ, με καλα αποτελεσματα ... Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MinoanGR

MinoanGR


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2012
Ηλικία : 52
Τόπος : Κατεχόμενη Ελλάς

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 06, 2013 10:17 am

welcome.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.wix.com/minoanGR/minoangr
red-devil

red-devil


Αριθμός μηνυμάτων : 207
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 06, 2013 11:31 am

Καλωσήλθες! Εγω θα πρότεινα σε πρώτη φάση να μας ενημερώσεις τι στολή θα σε ενδιέφερε να φτιάξεις (εσύ και άλλοι φίλοι σου) και απο εκεί και έπειτα θα επικοινωνήσουμε να γνωριστούμε και απο κοντά και όχι μόνο απρόσωπα μέσω μηνυμάτων. Ανάλογα με τις στολές που θέλετε να σας κατατοπίσουμε. Οι βασικές μας "ομάδες" είναι: Βρετανοί αλεξιπτωτιστές και πεζικό Κοινοπολιτείας, Αμερικάνοι αλεξιπτωτιστές/πεζικάριοι και Γερμανοί αλεξιπτωτιστές/ss/πεζικάριοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 07, 2013 10:03 am

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΤΟΛΗ ΤΩΝ SS ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΖΙΚΑΡΙΟΣ(ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ).ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΘΡΟΥΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΚΑΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΑΣΙΚΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΩΝ ΚΑΝΟΝΩΝ ΤΩΝ AIRSOFT ΜΑΧΩΝ ΕΙΤΕ ΒΠΠ ΕΙΤΕ ΜΟΝΤΕΡΝΩΝ.ΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΑΠΟ ΤΟ AIRSOFT CENTER ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ.ΑΝ ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 07, 2013 10:12 am

NA KATATAGEIS ΣΤΗΝ LAH / GREECE , με χαρα θα σε δεχτουμε στις ταξεις μας ....Hpstmfr / LAH-GREECE , FRENCHY ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
red-devil

red-devil


Αριθμός μηνυμάτων : 207
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 07, 2013 12:08 pm

Οκ φίλε μου, μπορείτε να έλθετε όλοι να γνωριστούμε και να σας λύσουμε όλες τις απορίες. Στο φόρουμ και στο FB, μερικές ημέρες πριν το σενάριο, θα βρείς τις λεπτομέρειες για το πού και πότε θα συναντηθούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 19, 2013 11:15 pm

Καλός σας βρήκα παιδιά ! συνεχίστε την όμορφη δουλειά που κάνετε και θα συναντηθούμε σύντομα !! CONTRACTORS P.M.C Κόρινθος !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 19, 2013 11:23 pm

kαλως μας ηρθες ... 27 /1/2013 εχει game θα σας δουμε???? Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
red-devil

red-devil


Αριθμός μηνυμάτων : 207
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 19, 2013 11:59 pm

Καλοσώρισμα και απο εμένα, και για οτιδήποτε θελήσετε σε σχέση με τις στολές και τον εξοπλισμό, μη διστάσετε να ρωτήσετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nicolaus

Nicolaus


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2013
Ηλικία : 32
Τόπος : Ελλας

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 20, 2013 5:34 am

Καλησπερα σε ολους, ονομαζομαι Νικος και μενω Θεσσαλονικη, ειμαι νεος στον χωρο του airsoft και λατρης του Β' Π.Π. Ενδιαφερομαι να ενταχθω στην ομαδα του Αξονα και θα εκτιμουσα ιδιαιτερα καποιος να με κατατοπισει. Ευχαριστω εκ των προτερων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MinoanGR

MinoanGR


Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2012
Ηλικία : 52
Τόπος : Κατεχόμενη Ελλάς

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 20, 2013 8:52 am

Γειά σου φίλε Νίκο και καλώς όρισες. Για όποια πληροφορία σχετικά με την Γερμανική πλευρά υπάρχει αντίστοιχο κομματι στο φόρουμ όπου μπορείς να βρεις σχεδόν τα πάντα. Ότι θέλεις ρωτάς θα χαρούμε να σε βοηθήσουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.wix.com/minoanGR/minoangr
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 20, 2013 9:47 am

καλως ηρθες φιλε , Ηpstmfr / LAH frenchy ,, οτι θελεις η στον μινοαν η σε εμενα η στον grenadier , ειμαστε εδω ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλωσόρισμα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ-
Μετάβαση σε: